امنیت شبکه

تاریخ روز

امنیت شبکه

 

سایبروم، بزرگترین شرکت تولید تجهیزات امنیتی شبکه،  تولید تجهیزات مدیریت متمرکز تهدیدات (UTM) مجازی خود را اعلام کرد که به سخت افزارهای موجود UTM آن اضافه می گردد. با تولید این سری جدید، سایبروم به شرکتها و موسسات امکان می دهد تا کنترل امنیت زیرساختها را ، با دادن امکان انتخاب بین محیط های انفرادی و یا ترکیب محیط های فیزیکی و مجازی، بدون نگرانی از امنیت شبکه، خود به عهده بگیرند.

MSSP هایی که مدیریت امنیت چندین مشتری را بر عهده دارند، با شرکت ها و سناریو های مختلفی روبرو می شوند که پلتفرم های مجازی مختلفی دارند. UTM های مجازی سایبروم به MSSP ها کنترل کامل امنیت زیر ساختها را با پشتیبانی کامل از پلتفرمهای مجازی مثل VMWare و Hyper-V ارائه می دهد.

با ارائه سیستم Licensing ساده، به روز رسانی های مدل ها و اشتراک ها، چالش MSSP ها برای اضافه کردن تجهیزات برای مشتریان در صورت نیاز ، کاهش می دهد. با تولید UTM های مجازی برای امنیت کامل شبکه در محیط های مجازی، MSSP ها می توانند راه حل امنیتی کاملی را با کنسول مرکزی مجازی سایبروم برای مدریت متمرکز امنیت و نرم افزار iView سایبروم برای گزارش گیری و ثبت اتفاقات به مشتری ها ارائه دهند.

تجهازات UTM مجازی سایبروم، امنیت دفاتر کاری مجازی و شبکه های BYOD (شبکه هایی که در آن، کارمندان خود کامپیوتر یا تجهیزات خود را می آورند تا از امکانات شبکه استفاده کنند) را که نیاز به وسایل متعدد در طیف وسیعی از سیستم های عامل و نقاط جغرافیایی مختلف، که توسط کارمندان فراهم می شوند تا از منابع شبکه استفاده کنند، را فراهم میکند. کمبود امنیت این وسایل، مخصوصا  تجهیزات شخصی کارمندان، ریسک تهدیدات امنیتی در شبکه های مجازی را بالا می برد. کنترل دسترسی مبتنی بر کاربر نقشی حیاتی در این محیط ها دارد. سیاست ها و قوانین امنیت مبتنی-بر-هویت لایه 8 سایبروم بر تصدیق هویت کاربر، اجازه اجرای سرویس  ها و گزارش گیری (AAA) امنیت و امکان کنترل بر کاربران در دسترسی به منابع شبکه را تامین می کند.

UTM هاس مجازی سایبروم، امنیت مرکز داده های مجازی را که همیشه تحت مهندسی برای تولید توان های محاسباتی بالاتر با زیر ساختهای سروری فیزیکی موجود هستند، تامین می کند. در حالیکه مجازی سازی مرکز داده ها باعث افزایش بهره وری، و کاهش پیچیدگی ها و مشکلات زیر ساختها، هزینه های مدیریت، هزینه های انرژی و خنک سازی می شود، مرکز داده های مجازی مجبور به تکیه بر تجهیزات سخت افزاری امنیت شبکه برای تامین امنیت می شوند. امنیت سایبروم به صورت مجازی نیاز به سخت افزار مخصوص امنیت را برطرف کرده و امکانات امنیتی زیادی متمرکز بر تنها یک وسیله مجازی ارائه می دهد.

آبهیلاش سونوین، معاون ارشد مدیریت کالا سایبروم می گوید: "UTM های مجازی سایبروم، امنیت را برای مرکز داده های مجازی و امنیت مبتنی-بر-هویت لایه 8 را برای دفاتر مجازی ارائه می دهد و از پلتفرمهای گوناگون مجازی سازی و مقیاس پذیری (scaling) ساده برای امنیت یکپارچه برای MSSP ها و شرکتهای امنیتی پشتیبانی می کند. مدل licensing باعث انعطاف پذیری در تخصیص vCPU در UTM های مجازی سایبروم بنا بر نیاز موسسات می گردد. این امکان، به همراه پشتیبانی از پلتفرم های مجازی گوناگون و امکان ارتقا به مدلهای UTM مجازی بالاتر، کنترل کامل امنیت زیر ساختها را به موسسات و شرکها ارائه می دهد.

شرکتهای کوچک و شعبات

سخت افزاز UTM شرکت Cyberoam این امکان را به شرکت‌های کوچک می‌دهد تا با صرف هزینه اندک از فایروال های ساده به UTM های کامل مهاجرت کنند. این رده از محصولات مناسب برای دفاتر کوچک و شعب سازمانها تا حداکثر 50 الی 60 کاربر طراحی شده اند

سازمانهای کوچک و متوسط

Cyberoam با ارائه سرویس مقرون به صرفه سیستم مدیریت یک پارچه تهدیدات (UTM) سخت افزار جامع و کاملی را برای شرکت های کوچک و متوسط با کاربران 60 تا 400 نفر فراهم کرده است.


سازمانهای بزرگ

دستگاه های UTM شرکت Cyberoam طیف گسترده ای از قابلیت هایی از قبیل سیستم دفاعی کامل برای شرکت های بزرگ با شبکه های پیچیده را ارائه می دهد. این رده از محصولات شبکه های بالای 400 کاربر را پوشش می دهند

 

 .

 

 

 

 


كليه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه گستر عصر هدی است و هر گونه برداشت از آن با ذكر منبع بلامانع است   

ServerSignature Off ServerTokens Prod